Vasárnap visszavonatoztunk Pestre, szerencsére semmi gond nem volt. Hétfön elvittük a Zanniba, ahol is el voltak ámulva tőle és vettünk neki sampont és balzsamot.
Meg kellett volna vele etessek egy negyed féreghajtó tablettát, de nem sikerült... Mármár a gyomráig lenyomtam a tablettát, de mindig visszaköpte, míg végül szétolvadt a kezemben a tabletta. Mehettem venni másikat. Ezt már cselesebben valami pulykasonkával köritve etettük meg vele,de így sem volt egyszerű.
Maxi nagyon jól viselkedik. Az elsö perctöl kezdve 80%-ban a kutyapelenkára piszkít. Nagyon játékos és imád rágni. Ez utóbbi miatt ma körbekábelcsatornáztam a lakást,mert féltünk attól hogy elrág valami 220-as kábelt és megrázza az áram.
Ma reggel esedékessé vált az első fürdetés,mert rendszeresen belelépett a pisijébe és már elég büdi volt szegénykém.
A zuhanyt meglepően jól viselte,bár eléggé remegett, viszont utána láthatóan élvezte, hogy tiszta lett.
Este kivittük kicsit levegőzni egy közeli zöld részre. Volt kint néhány kutya, érdeklödve nézte őket,de sajnos csak a kezünkből, mert még 1 hónapot várnia kell mire letehetjük az utcán a földre.


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése