Tegnap reggel 9re kellett Pásztóra mennünk Maxiért. Elég rossz éjszakám volt, így fáradtan vágtunk neki a 130km-es útnak. Amikor Marcsi meglátta a kiskutyánkat majd kiugrott a bőréből ( Ő ekkor látta először ). A tenyésztő megmutatta a kutyaápolás alap fortélyait és mindenféle jótanácsokkal látott el minket. Rendeztük az anyagiakat és elindultunk arra az útra amitől eléggé tartottam. Féltem attól, hogy fogja bírni a blöki az utat. Meglepetésemre semmi gond nem volt. Vagy nézelődött vagy aludt,szerencsére nem stresszelte az út. Nemúgy mint az érkezés anyuhoz a bioboltba. Úgy remegett mint a kocsonya... :) Letettünk elé egy tál vizet, Ő meg annyira remegett, hogy összecsuklott a lába és beleborult a tálba :)
Aztán mentünk Csolnokra, Marcsi szobájában elég hamar megnyugodott,de estig nem lehetett rávenni játékra. Az éjszaka nyugisan telt. Este 9től reggel 6ig aludt.


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése