2010. április 30., péntek

Az első végigaludt éjszakám

Többen mondták, hogy ha meglesz a kutyánk az olyan lesz majd mintha gyerekünk lenne. Most már értem mit akartak ezzel mondani. Szombat óta most sikerült először kialudni magam. Minden éjjel 2-3 óránként felébredt, játszott, evett,aztán nyüszitett. A mai éjszaka volt az első, hogy felébredt ugyan, de nem nyávogott nekünk. Remélem ez így is fog maradni.
Ma megyünk haza Csolnokra. Kiváncsi vagyok, hogy fogja lereagálni a számára ugyan ismerös, de mégiscsak új helyet.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése